2020

Drodzy biegacze,

1) W związku z obowiązującym stanu epidemii COVID-19 i dużą niepewnością jaka sytuacja prawna (i poziom epidemii) będzie obowiązywała w okresie wakacyjnym zdecydowaliśmy się przełożyć na przyszły rok tegoroczną koncepcję pięciodniowego Wawelu (Żelazko i okolice; Pustynia Błędowska). Liczymy na to, że za rok spotkamy się wszyscy razem na naszym święcie polskiej orientacji!

2) Mimo to (również w związku z odmrażaniem sportu i planem organizacji różnych zawodów w wakacje) zależy nam na kontynuowaniu długoletniej tradycji. Chcielibyśmy zorganizować zawody lub trening z pomiarem czasu – zgodnie z obowiązującymi w lipcu wymogami bezpieczeństwa oraz stanem prawnym.

Planujemy wrócić do formuły trzydniowej (10-12.07) i przygotować wymagające etapy w samym sercu skalnej Jury!

I etap – Mirów-Niegowa
II etap – Skały Rzędkowickie
III etap – Morsko

Liczymy, że dzięki temu będziecie mogli spędzić miły, rodzinny weekend na Jurze, a rywalizacja sportowa będzie na wysokim poziomie. (O tą drugą część się postaramy!) Pragniemy również zauważyć, że formuła interwałowa biegu na orientację, doskonale wpisuje się w potrzebę społecznego dystansu, przy jednoczesnym dbaniu o zdrowie fizyczne i psychiczne. Sport to zdrowie!

O szczegółach związanych z tegoroczną edycją będziemy informować wkrótce!

3) Z osobami, które już dokonały płatności za pięciodniówkę będziemy kontaktować się e-mailowo/telefonicznie w celu ustalenia sposobu zwrotu/przeniesienia płatności. Dużo zdrowia!