Aleja gwiazd

Barbara Bączek-Motała:

kategoria – W21
rocznik – 1972
kraj – Polska
klub – WKS Wawel

Wybrane wyniki:
1. miejsce JWOC 1992 – middle
1. miejsce JWOC 1992 – long
6. miejsce WOC 2003 – long (najlepszy w historii wynik zawodnika reprezentacji Polski)
3. miejsce Mistrzostwa Polski 2015 – ultralong
1. miejsce Wawel Cup 2016

Tristan Bloemen:

kategoria – M21
rocznik – 1994
kraj – Belgia
klub – COLiege

Wybrane wyniki:
1. miejsce EYOC 2012 – sprint
4. miejsce JWOC 2014 – sprint
10. miejsce Mistrzostwa Francji 2017 – middle

Gosswein Csaba:

kategoria – M21
rocznik – 1985
kraj – Węgry
klub – Dornyay SE

Wybrane wyniki:
6. miejsce JWOC 2004 – middle
24. miejsce World Cup 2008 – middle
5. miejsce WOC 2009 – sztafety

Monika Depta:

kategoria – W35
rocznik – 1970
kraj – Polska/Niemcy
klub – MKS Paulinum Jelenia Góra

Wybrane wyniki:
16. miejsce EOC 2002 – sprint
7. miejsce WOC 2003 – sztafety
13. miejsce WOC 2004 – long
5. miejsce World Cup 2004 – long
16. miejsce klasyfikacja ogólna World Cup 2004
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2014 – long

Daria Moskalenko:

kategoria – W21
rocznik – 1996
kraj – Ukraina
klub – Sävendalens AIK

Wybrane wyniki:
4. miejsce JWOC 2014 – sztafety
10. miejsce JWOC 2016 – sprint

Jerzy Parzewski:

kategoria – M65
rocznik – 1952
kraj – Polska
klub – KU AZS WAT

Wybrane wyniki:
9-krotny zwycięzca Wawel Cup
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – ultralong
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – sprint

Radosław Piotrowski:

kategoria – M21
rocznik – 1996
kraj – Polska
klub – UKS Azymut 45 Gdynia

Wybrane wyniki:
1. miejsce EYOC 2012 – sztafety
1. miejsce Wawel Cup 2013
1. miejsce Wawel Cup 2014
1. miejsce Baltic Junior Cup 2015 – long
2. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – ultralong

Rafał Podziński:

kategoria – M21
rocznik – 1991
kraj – Polska
klub – UKS Orientuś Łódź

Wybrane wyniki:
1. miejsce JWOC 2011 – sztafety
1. miejsce Wawel Cup 2013
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2013 – nocny
21. miejsce WOC 2014 – sprint
2. miejsce Mistrzostwa Polski 2016 – sprint

Krzysztof Rzeńca:

kategoria – M21
rocznik – 1996
kraj – Polska
klub – UKS Orientuś Łódź

Wybrane wyniki:
2. miejsce EYOC 2013 – sprint
1. miejsce Mistrzowie w Krakowie – sprint
1. miejsce Mistrzowie w Krakowie – middle
13. miejsce JWOC 2015 – sprint
6. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – sprint

Krzysztof Wołowczyk:

kategoria – M21
rocznik – 1995
kraj – Polska
klub – UNTS Warszawa

Wybrane wyniki:
2. miejsce EYOC 2013 – long
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2016 – ultralong
1. miejsce Wawel Cup 2016 – III etap
6. miejsce Mistrzostwa Czech 2017 – sprint

Helena Zielczyńska:

kategoria – W80
rocznik – 1927
kraj – Polska
klub – A-To-My

Wybrane wyniki:
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – ultralong
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – sprint

Mieczysław Zielczyński:

kategoria – M80
rocznik – 1930
kraj – Polska
klub – A-To-My

Wybrane wyniki:
1. miejsce Mistrzostwa Polski 2016 – long
2. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – ultralong
2. miejsce Mistrzostwa Polski 2017 – sprint