Hotel Zamek Bobolice

Wszystkich zawodników zachęcamy również do skorzystania z noclegu oferowanego przez naszego partnera. Hotel Zamek Bobolice to miejsce położone tuż przy centrum IV i V etapu.
 
Hotel Zamek Bobolice to prawdziwa jurajska przystań, w której gościnę znajdzie zarówno przemierzający szlaki turysta, zapracowany manager, jak i szukająca wypoczynku rodzina.
 
Tradycyjna architektura oraz stylowo urządzone wnętrza sprawiają, że każdy czuje tu prawdziwą atmosferę Jury. By zetknąć się z historią tej krainy wystarczy wyjrzeć przez hotelowe okno. Znajdujący się tuż przed nim królewski zamek, majestatycznie przypomina o bogatych dziejach tego miejsca. 
 
Przenosząc się myślami w dawne czasy nie trzeba jednak rezygnować z telefonu, telewizji czy internetu, które znajdują się na wyposażeniu każdego pokoju. Wygodna łazienka z prysznicem w każdym z nich spełnia wymagania nawet najbardziej wybrednych, jurajskich turystów. Hotelowa sauna zapewni natomiast odrobinę relaksu po całym dniu zwiedzania.
 
Dla uczestników Wawel Cup obowiązuje specjalna, atrakcyjna cena noclegu ze śniadaniem:
 
Pokój 1 osobowy – 200,00 zł / dobę
Pokój 2 osobowy – 250,00 zł / dobę
Dostawka – 80,00 zł / dobę
 
Prosimy aby uczestnicy dokonywali rezerwacji emailowej na adres: office@hotelzamekbobolice.pl, powołując się na hasło „Wawel Cup”.