Lut 17, 2017

Niezapomniany Wawel Cup 36.!

W tym roku naszym celem jest przygotowanie takich zawodów, aby każdego dnia na biegaczy czekało „coś innego”. To różnorodność terenu, dobór centrum zawodów w ciekawych miejscach i orientacja na wysokim poziomie mają sprawdzić, że Wawel Cup 36. zostanie zapamiętany na długo!

Read More
Lut 2, 2017

WKS Wawel – Orienteering Team

Podobnie, jak w ubiegłym roku, przedstawiać będziemy Państwu wszystkich organizatorów i partnerów tegorocznego Wawel Cup. Zacznijmy zatem od głównego organizatora, którym oczywiście jest sekcja biegu na orientację WKS Wawel. Co roku w całym przedsięwzięciu bierze udział około 50 osób. Pomagają zarówno zawodnicy, trenerzy, jak i rodzice. Dochód z imprezy w większości przeznaczamy na szkolenie. Impreza organizowana jest przez zawodników dla zawodników. W trakcie organizacji zawsze staramy się patrzeć na zawody nie tylko z perspektywy organizatora, ale i biegacza, by najlepiej zrozumieć Wasze potrzeby!

W ubiegłym roku zajęliśmy czwarte miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski (z minimalną stratą do drugiego), a nasi juniorzy po wielu latach wrócili na podium Mistrzostw Europy Juniorów. Mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej udany! Sprawozdania z treningów i zawodów możecie śledzić na naszym fanpage’u: WKS Wawel – Orienteering Team.

Read More
Sty 23, 2017

Biuletyn 0 Wawel Cup 36.

Zgodnie z obietnicą publikujemy dla Państwa pierwszy biuletyn. W Biuletyn 0 Wawel Cup 36. znajdziecie: przedstawienie terenu, informacje na temat zgłoszeń i zakwaterowania oraz wiele innych istotnych informacji. Kolejne będą przedstawiane w następnych notkach oraz biuletynach. Prace nad wyjątkowym Wawel Cup 36. ruszyły pełną parą!

Read More
Sty 6, 2017

The Orienteering Achievement of 2016

Z przyjemnością informujemy, że Wawel Cup 36. w tym roku wytypowany został do grona fundatorów nagród w konkursie organizowanym przez znaną w świecie orientacji stronę internetową – World of O. W głosowaniu na największy wyczyn 2016 zwyciężyli Tove Alexandersson i Olav Lundanes, a głosujący w zabawie mogli wygrać pakiet na takie zawody jak Danish Spring, Lipnica Open, Scottish 6 Days czy Wawel Cup ;)

link do artykułu

Przedstawiamy również osobę nagrodzoną w tym konkursie! Zdobywcą pakietu dla dwóch osób, składającego się z darmowego wpisowego, zakwaterowania i naszej słynnej koszulki Wawel Cup, zostaje Andrew Lumsden. Gratulujemy i do zobaczenia!

achievement2016_sponsors_2row1-800x344

 

Read More
Sty 5, 2017

Pierwsze zgłoszenia!

Z przyjemnością informujemy, że na listach startowych mamy już pierwszych zawodników z Belgii, Holandii, Rosji oraz Czech. Przypominamy o naszej zabawie na 36. zawodnika oraz o tym, że formularz zgłoszeniowy dostępny jest na naszej stronie internetowej. Praca nad organizacją zawodów ruszyła pełną parą, a już w przeciągu następnego tygodnia dostępny będzie Biuletyn 0. Do zobaczenia!

zgłoszenia

White satin texture

Read More
Gru 24, 2016

Wesołych świąt!

W imieniu sekcji WKS Wawel chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jako prezent świąteczny, podobnie jak rok temu, publikujemy mapkę z umiejscowieniem wszystkich pięciu etapów przyszłorocznego Wawel Cup. Middle przy zamku w Rabsztynie, dwa biegi na olkuskich dołkach, klasyk w jaroszowskich skałach i na deser handicap na Pustyni Błędowskiej. Będzie się działo!

Ze sportowym pozdrowieniem!

nowa-mapa-pogladowa-all

Read More
Paź 5, 2016

Nagroda od ZAZU Sports

Pamiętacie jeszcze tegoroczny konkurs i emocje w trakcie 3. etapu Wawel Cup? Rozstrzygnięcia były bardzo interesujące, a dziś mamy przyjemność ogłosić, że sponsor tegorocznej edycji Wawel Cup firma ZAZU Sports, w osobie pana Przemysława Patejki zdecydował się przyznać jeszcze jedną nagrodę. Bezdotykowym chipem SIAC nagrodzony został również Kacper Kuca, reprezentant gospodarzy i najszybszy zawodnik piątkowego przedpołudnia. Nagroda została przekazana w trakcie Mistrzostw Polski w Zielonej Górze, gdzie zdolny junior zdobył brązowy medal na biegu nocnym. Naszemu partnerowi bardzo dziękujemy, a Kacprowi życzymy dalszych sukcesów w sportowej karierze.

dsc_5756

zazu_sports

Read More
Paź 3, 2016

Zgłoszenia

Drodzy biegacze!

Zegar na naszej stronie pokazuje, że do 36. edycji Wawel Cup zostało ponad 270 dni. Mamy jeszcze dużo czasu na przygotowania… jednak już dziś chcielibyśmy dać Wam możliwość zapisania się na naszą imprezę. Stawki wpisowego w stosunku do poprzedniego roku zostaną niezmienione. Podobnie jak w zeszłym roku nagradzamy również darmowym wpisowym 36., 136.,… i 836…. zawodnika  ;)

W kolejnych dniach będziemy sukcesywnie dodawać kolejne informację odnośnie terenu, partnerów i organizacji naszych zawodów. Już teraz chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich na przyszłoroczne święto biegania, które odbędzie się w Płokach, Olkuszu, Jaroszowcu i na Pustyni Błędowskiej – będzie się działo! Jako organizatorzy obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby każdy jeden z Was poczuł się jak na największej imprezie w Polsce!

organizator zawodów – WKS Wawel sekcja BnO

formularz zgłoszeniowy

Read More
Lip 20, 2016

Dederon Wawel Cup

Zainteresowanie naszą koszulką Wawel Cup przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie dodatkowo zamówione T-shirty zostały wyprzedane niczym świeże bułeczki już we wtorek w biurze zawodów : ) Dlatego, wszystkim zainteresowanym postanowiliśmy stworzyć możliwość zamówienia jeszcze raz takiej koszulki. Zamówienia przyjmujemy na adres wawelcup@gmail.com do końca lipca. Koszt pamiątki wynosi niezmiennie 90 złotych. Odbiór koszulki będzie możliwy na ogólnopolskich zawodach w okolicach września/października po uprzednim skonsultowaniu się z organizatorem Wawel Cup.

koszulka

tabela rozmiarów

13585164_484846205037289_6734407406101829666_o

Read More
Lip 16, 2016

Wawel Cup 35.

Wawel Cup 35. przeszedł już do historii. Ponad 500 zawodników z 15 państw biegało na największych zawodach w Polsce. Jako organizatorzy dziękujemy wszystkim tym, którzy przybyli na zawody w tym roku. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni oraz, że mapy, trasy i poziom organizacji zawodów sprawią, że spotkamy się również przyszłego lata. Wyrażamy również nadzieję, że sporą część polskich klubów, która nie zdecydowały się przybyć do Krakowa, za rok przyciągnie atmosfera naszych zawodach. Już teraz przygotowaliśmy sobie listę wniosków – co można by zrobić lepiej, aby zawody w Olkuszu stały na jeszcze wyższym poziomie. Wszelkie merytoryczne (i te niemerytoryczne również) uwagi prosimy przesyłać na adres e-mailowy wawelcup@gmail.com. Z ogromną chęcią się z nimi zapoznamy.

 
Do zobaczenia za rok!
WKS Wawel – Orieentering Team

 

Read More