header-image

.

Blog

Osiem państw ósmego lutego!

Z przyjemnością informujemy, że mimo iż został jeszcze ponad miesiąc do końca pierwszego terminu zgłoszeń, na naszej liście startowej znajdują się zawodnicy z aż ośmiu państw! Polska, Białoruś, Czechy, Niemcy, Nowa Kaledonia, Rosja, Słowacja i Wielka Brytania – tak wygląda aktualna galeria flag w pasku bocznym na naszej stronie internetowej. Czekamy na więcej i nie możemy się doczekać by Was zobaczyć!

zgłoszenia

*fot. Silne Studio

Szkoła Podstawowa w Kroczycach

W tym roku dostępny dla zawodników będzie nocleg w wyremontowanej Szkole Podstawowej wyposażonej w kuchnię. Cena to niezmiennie 15 zł za dobę. Zapotrzebowanie na nocleg prosimy przesyłać na adres e-mailowy zakwaterowanie.wawelcup@gmail.com. Więcej informacji i zdjęcia wkrótce.

Orientacja Precyzyjna na Wawel Cup

W tym roku podczas Wawel Cup oprócz samych zawodów planujemy kilka atrakcji dodatkowych. Wraz z Fundacją Na ratunek postanowiliśmy podczas IV etapu Wawel Cup zorganizować zawody towarzyszące w formie Pre-O. Głównym adresatem zawodów są zawodnicy niepełnosprawni, ale wziąć w nich udział może każdy zawodnik startujący na Wawel Cup!

Kategorie:

OPEN – wszyscy zawodnicy bez względu na płeć, wiek i stopień niepełnosprawności.

PARA – zawodnicy, których niepełnosprawność istotnie ogranicza możliwości ruchowe

OPEN Młodzik i PARA Młodzik – zawodników w wiek do 14 lat.

Zgłoszenia wkrótce przez formularz zgłoszeniowy.

wpisowe – wolny datek na rzecz fundacji Na ratunek

Na ratunek

Grand Prix Małopolski

Chcecie potrenować w terenie przyległym do Mistrzostw Polski, podobało Wam się na „doleczkach”, macie ochotę wypróbować terenu dwunastej trasy konkursu Course of the Year 2017? Mamy dla Was ciekawą propozycję! Już 24 i 25 marca odbędzie się I etap Grand Prix Małopolski. Olkusz i Nawojowa Góra czekają na Was! Zgłoszenia przez formularz internetowy!

zgłoszenia

wydarzenie

strona zawodów

Historia

Jak możecie zauważyć uzupełniona została zakładka „Historia”. Zachęcamy do zapoznania się! W tym wpisie publikujemy wykres jak zmieniała się frekwencja w przeciągu ostatnich 4 lat.

Wpisujcie w komentarzach, ile wyniesie ona na Wawel Cup 37.. Zwycięzca typowania otrzyma darmowe wpisowe na 38. edycję Wawel Cup! Typować można do końca miesiąca, edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę.

Historia

Kostkowice 2

Zakończył się okres, w którym co poniedziałek publikowaliśmy fragmenty starych map, czas na… całe mapy! Na pierwszy rzut mapa z 2004 roku Kostkowice 2. Kawał terenu, idealnie nadaje się pod klasyk ze startem masowym!

P.S.

Przypominamy, że teren, w którym odbywać się będzie Wawel Cup jest zamknięty. W związku z tym zawodnicy, którzy brać będą udział w Wawel Cup 37. aż do zawodów nie mogą wykonywać w nim żadnych treningów.