header-image

40. Wawel Cup

Blog

Galerie zdjęć

Kolejna edycja Wawel Cup za nami! Jak co roku, postaraliśmy się przygotować dla Was zestaw galerii zdjęciowych. Linki do ujęć autorstwa Jakuba Kijaka znajdziecie poniżej. Miłego oglądania!

Wawel Cup 2022 – etap I (J.Kijak)

Wawel Cup 2022 – etap II (J.Kijak)

Wawel Cup 2022 – etap III (J.Kijak)

Wawel Cup 2022 – Desert Dessert + dekoracje etapowe (J.Kijak)

Wawel Cup 2022 – etap IV (J.Kijak)

Wawel Cup 2022 – etap V (J.Kijak)

Wawel Cup 2022 – finałowa dekoracja (J.Kijak)

Wawel Cup O-Shirt 2022 – domówienia (do jutra)

Przypominamy o możliwości domówienia koszulki z 41. Wawel Cup. Na Wasze zamówienie czekamy jeszcze tylko do jutra (13.07) do godz. 12:00! Zamówienie e-mailowe powinny zawierać: (rozmiar, ilość koszulek, typ koszulki, numer telefonu, adres do wysyłki – paczkomat).

Kontakt – zawody@wawelcup.pl.

Wawel Cup O-shirt to wykorzystanie pasji lubianego fotografa , to ogrom wspomnień z wakacyjnej imprezy , to doskonała szansa na udany prezent!

Wawel Cup O-shirt – tutaj

Ankieta 41. Wawel Cup

Drodzy zawodnicy, w imieniu organizatorów chciałbym prosić Was o wypełnienie krótkiej ankiety. Mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy, będziemy mogli stworzyć ciekawą koncepcję 42. edycji Wawel Cup!

Koordynator zawodów
Michał Garbacik

Ankieta – tutaj

IV etap – dojazd

Z uwagi na rozgrywane w trakcie IV etapu zawody z Trail Orienteering, informujemy o zmianie zasad dojazdu do centrum zawodów. Od godziny 11:00 przejazd przez kamieniołom będzie zamknięty.

Zatem wjazd do centrum zawodów następuje tylko i wyłącznie do godziny 12:30 (trasą z II i III etapu). Uczestnicy mogą wyjeżdżać z centrum od godziny 12:30 (dotychczasową drogą wjazdową).