Maj 16, 2016

Posted by | Możliwość komentowania GRUPA INCO została wyłączona

GRUPA INCO

GRUPA INCO

Kolejny sponsorem tegorocznego Wawel Cup została GRUPA INCO. Spółka zajmuje się produkcją chemii gospodarczej, nawozów ogrodniczych i opakowań z tworzyw sztucznych. Jest ona właścicielem wielu znanych marek takich jak Ludwik i Lucek. Wawel Cup 35. to kolejna impreza podczas, której możemy liczyć na wsparcie finansowe GRUPY INCO. Mamy nadzieję, że również dzięki temu będzie to wyjątkowa impreza!

inco duże

Read More
Maj 9, 2016

Posted by | Możliwość komentowania Grand Prix Małopolski została wyłączona

Grand Prix Małopolski

Grand Prix Małopolski

Już za niecały tydzień odbędą się ostatnie dwa etapy tegorocznego Grand Prix Małopolski. Dla nas organizatorów, będzie to próba generalna przed tegorocznym Wawel Cup 35. A dla Was zawodników może do być doskonała okazja do treningu przed pierwszym i drugim etapem Wawel Cup. Swój udział potwierdzili już zawodnicy z kadry węgierskiej i kadry Polski juniorów. Dodatkowego smaczku rywalizacji dodaje fakt, iż w trakcie tych zawodów odbędą się eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów w Szwajcarii. Dlatego mamy nadzieję, do zobaczenia, szykuje się interesujące ściganie w ciekawym terenie.

Więcej informacji tutaj.

 

Read More
Kwi 30, 2016

Posted by | Możliwość komentowania 135.! została wyłączona

135.!

135.!

Do Wawel Cup 35. zostało jeszcze ponad 60 dni, a my znamy już 135. zawodnika. Z przyjemnością informujemy, że jako 135. na nasze zawody zapisana została Denisa Kodytkova z OK Slavia Hradec Kralove. Tym samym podobnie jak 35. zawodniczka jest zwolniona z opłaty startowej. Do zobaczenia wkrótce!

Read More
Kwi 20, 2016

Posted by | Możliwość komentowania ZAZU Sports została wyłączona

ZAZU Sports

ZAZU Sports

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą ZAZU Sports, która zajmuje się sprzedażą sprzętu do pomiaru czasu niemieckiej firmy SPORTident. Specjalnie dla Was, uczestników Wawel Cup 35. zostaną ufundowane dwie karty SPORTident działające również w wersji bezdotykowej SIAC. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom zabawy, którą przygotowaliśmy dla Państwa w trakcie trzeciego etapu Wawel Cup. Oprócz rywalizacji na trasie biegu na orientację, dla zawodników czekać będzie konkurs na najlepszego „czterysetmetrowca” . Z niecierpliwością czekamy na trzeci etap tegorocznego Wawel Cup… i rozstrzygnięcie naszego konkursu na „najlepszy dobieg”.

SIAC_Lemon

Read More
Kwi 14, 2016

Posted by | Możliwość komentowania Forystek&Partnerzy została wyłączona

Forystek&Partnerzy

Forystek&Partnerzy

Po krótkiej przerwie wracamy do prezentacji partnerów naszej imprezy. W tym roku, tak jak w ubiegłych latach, możemy liczyć na wsparcie finansowe kancelarii Forystek&Partnerzy. Specjalizuje się ona w obsłudze prawnej dużych podmiotów gospodarczych i we wszelkich rankingach znajduje się w ścisłej czołówce kancelarii prawnych w Małopolsce.

strona internetowa

Forystek

Read More
Mar 31, 2016

Posted by | Możliwość komentowania I termin zgłoszeń! została wyłączona

I termin zgłoszeń!

Do zakończenia pierwszego terminu zgłoszeń zostało zaledwie parę godzin. Wszystkich zawodników zachęcamy do skorzystania z tańszego wpisowego, a wszystkim tym którzy dokonali już zgłoszenia, przypominamy o obowiązku dokonania płatności na konto WKS „Wawel”.

Read More
Mar 26, 2016

Posted by | Możliwość komentowania Wielkanoc została wyłączona

Wielkanoc

Wielkanoc

Chcielibyśmy Państwu złożyć najlepsze życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Dużo zdrowia, radości i… żebyśmy wszyscy spotkali się na Wawel Cup 35.! Do życzeń załączamy filmik z rozgrywanych w ubiegły weekend zawodów o Grand Prix Małopolski. Tak ścigali się zawodnicy w okolicach Krakowa, do którego zapraszamy wszystkich na jubileuszową edycję naszych zawodów. Do zobaczenia!

Link do filmu

Read More