header-image

.

Blog

Kraków City Race

Z przyjemnością zapraszamy Was na drugą imprezę w biegu na orientację organizowaną w tym roku przez przez WKS Wawel Orienteering Team. Tym razem czekają na Was dwa dni intensywnego sprinterskiego biegania na koniec sezonu (20-21.10.2018). Pierwszy w Krakowie bieg wewnątrz budynku (Akademii Górniczo-Hutniczej), nocny sprint po Wieliczce – mieście znanym z średniowiecznej kopalni soli oraz wielki finał – klasyk w samym centrum Nowej Huty! Będzie się działo, do zobaczenia!

zgłoszenia

wydarzenie na Facebooku

Zdjęcia Wawel Cup 37.

Wawel Cup 2018 – etap I

Wawel Cup 2018 – etap I

Wawel Cup 2018 – etap II

Wawel Cup 2018 – etap II

Wawel Cup 2018 – etap II (dekoracja)

Wawel Cup 2018 – etap III

Wawel Cup 2018 – etap III

Wawel Cup 2018 – etap III

Wawel Cup 2018 – etap III (dekoracja)

Wawel Cup 2018 – Rocky Sprint

Wawel Cup 2018 – Rocky Sprint

Wawel Cup 2018 – Rocky Sprint

Wawel Cup 2018 – etap IV

Wawel Cup 2018 – etap IV (dekoracja)

Wawel Cup 2018 – etap V

Wawel Cup 2018 – etap V

Ankieta Wawel Cup 37.

Drodzy zawodnicy, jeszcze raz dziękujemy Wam za udział w naszej imprezie! To Wy tworzycie to wydarzenie! Podobnie jak w zeszłym roku chcielibyśmy poprosić Was o wypełnienie krótkiej ankiety. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy, będziemy mogli dalej rozwijać naszą imprezę!

Ankieta Wawel Cup 37.

Cóż to był za tydzień!

Za nami szalony tydzień! Treningi, morderczy klasyk w środę, wymagający technicznie i fizycznie czwartkowy bieg w skałach, piątkowy middle w dobrze przebieżnym lesie, Rocky Sprint, middle Między Zamkami, Orientacja Precyzyjna i klasyk z metą na polanie pod zamkiem w Bobolicach. Ogromna dawka emocji, dużo skałek i dużo słońca – to było prawdziwe święto polskiej orientacji. Cieszymy się, że byliście z nami!

W komentarzach podzielcie się swoimi opiniami (również tymi negatywnymi ;)), byśmy w przyszłości mogli pracować nad każdym detalem. Wkrótce rozesłane do Was zostaną również bardziej szczegółowe ankiety. Już dziś chcielibyśmy zaprosić Was na 38. edycję Wawel Cup! Do zobaczenia!