header-image

42. Wawel Cup

Blog

Katalog turystyczny

Przyjazd na Wawel Cup to dla wielu aktywny wypoczynek oraz możliwość poznania atrakcji turystycznych i przyrodniczych naszego regionu.

W 2023 roku wracamy do Krakowa, czyli miasta bogatego w różnego rodzaju atrakcje. Specjalnie dla naszych gości z zagranicy (i nie tylko) prezentujemy przygotowany w 2019 roku katalog turystyczny, z miejscami, które naszym zdaniem są warte uwagi i godne zobaczenia!

Katalog Turystyczny – tutaj

Miasto Kraków

Czas na prezentację kolejnego partnera tegorocznej edycji Wawel Cup. Miasto Kraków to miejsce rozegrania aż 3 etapów zbliżających się zawodów, a także partner promocyjny naszego przedsięwzięcia. Patronem medialnych zawodów został z kolei serwis krakow.pl. Dziękujemy za zaufanie!

Miasto Krakówtutaj

biegnaorientacje.pl

Prezentujemy kolejnego partnera tegorocznego Wawel Cup! Jest nim kultowy magazyn/portal – biegnaorientacje.pl! Na fanpage’u naszego partnera będziecie mogli znaleźć cenne informacje dotyczące zawodów, jak i relację z nich! Zachęcamy do śledzenia biegnaorientacje.pl oraz do skorzystania z wyprzedaży magazynów. Szczegóły na stronie partnera!

Małopolska

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kolejnego partnera naszych zawodów. Z dużą radością informujemy, że Patronat Honorowy nad 42. edycją Wawel Cup objął Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski. Wawel Cup to kolejna organizowana przez nas impreza wspierana przez Urząd Marszałkowski. Dziękujemy za zaufanie!

Małopolska – tutaj

Lasy Państwowe

Z dużą radością przedstawiamy kolejnego partnera naszych zawodów! Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna edycja Wawel Cup uzyskała wsparcie Lasów Państwowych w ramach programu „Sportowa Natura”. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce na zawodach rozgrywanych w terenach Lasów Państwowych!

Lasy Państwowetutaj

Drugi termin zgłoszeń!

Czas biegnie nieubłaganie! Przypominamy więc że jeszcze tylko do 31 maja można skorzystać z II terminu zgłoszeń na 42. edycję Wawel Cup. Z dużym zaciekawieniem śledzimy listę zgłoszonych uczestników i już nie możemy doczekać się możliwości przedstawienia Wam 242. osoby!

zgłoszenia – tutaj

Igrzyska Europejskie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 42. edycja Wawel Cup uzyskała tytuł Sportowej Imprezy Towarzyszącej Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. To dobra okazja do wspólnej integracji i promocji naszego sportu. Mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń!

Igrzyska Europejskie – tutaj

Wawel Cup O-Shirt – ostatni dzień zamówień

Przypominamy, że tegoroczną wersję Wawel Cup O-Shirt można będzie zamawiać jeszcze tylko do północy 11.05. Odbiór własny podczas Wawel Cup. Koszulkę będzie można zakupić również podczas samych zawodów (w podwyższonej cenie; ograniczona ilość, nie gwarantujemy dostępności wszystkich rozmiarów). Warto więc już dziś zamówić swój egzemplarz!

O-Shirt – tutaj

Dekoracje zwycięzców

Odliczamy dni do rozpoczęcia zawodów i publikujemy harmonogram dekoracji poszczególnych etapów. Lokalizacje ceremonii w tym roku prezentują się naprawdę wyjątkowo! Mamy nadzieję do licznego zobaczenia!

28.06.2023 ok. godz. 19:00 – dekoracja zwycięzców I etapu, dekoracja TOP3 WRE – Plac Wolnica
29.06.2023 ok. godz. 13:30 – dekoracja zwycięzców II etapu – Kopiec Krakusa
1.07.2023 ok. godz. 14:00 – dekoracja zwycięzców III i iV etapu – Centrum zawodów Bronaczowa
2.07.2023 ok godz. 13:30 – ceremonia zakończenia zawodów (w tym Trail Orienteering) – Kopiec Piłsudskiego

WRE – zgłoszenia

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu formularza zgłoszeniowego na bieg zaliczany do World Ranking Event (I etap Wawel Cup). Formularz znajduje się na stronie IOF Eventor.

Przypominamy, że zawodnicy startujący w kategoriach W21E i M21E dokonują zgłoszenia na IOF Eventor oraz dodatkowo, tak jak wszyscy pozostali zawodnicy, przez formularz zgłoszeniowy organizatora. (zawodnicy z licencją PZOS przez stronę Polskiego Związku Orientacji Sportowej, zawodnicy bez licencji przez stronę Orientharper.pl).

Wawel Cup IOF Eventor – tutaj