header-image

.

Blog

Zmiana numeru konta

Informujemy, że w celu ułatwienia pracy biura zawodów utworzone zostało subkonto – Wawel Cup. Nowy numer konta bankowego to: 26 1090 1665 0000 0001 3605 9803.
 
Bardzo prosimy o przelewanie opłaty startowej na nowy numer konta.

37.!

Przypominamy o naszym konkursie na darmowe wpisowe związanym z liczbą 37. Z przyjemnością informujemy, że pierwszym zawodnikiem, który został zwolniony z opłaty startowej jest Dzmitry Bazhuk, reprezentujący OC BSU. Gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na 137. zawodnika!

Miesiąc do końca pierwszego terminu!

Przypominamy, że zapisy na 37. edycję Wawel Cup przebiegają według formuły „Im wcześniej, tym taniej”. Marzec to doskonała okazja, by skorzystać z najniższej opłaty startowej. Przypominamy również o konkursie na darmowe wpisowe. Z niecierpliwością czekamy na 37. osobę!

zgłoszenia

Gmina Kroczyce

I, II i III etap tegorocznego Wawel Cup zostanie rozegrany na terenie gminy Kroczyce. Z przyjemnością informujemy, że gmina Kroczyce objęła patronat nad naszą imprezą. Zawody odbędą się między innymi dzięki wsparciu urzędu gminy.

Osiem państw ósmego lutego!

Z przyjemnością informujemy, że mimo iż został jeszcze ponad miesiąc do końca pierwszego terminu zgłoszeń, na naszej liście startowej znajdują się zawodnicy z aż ośmiu państw! Polska, Białoruś, Czechy, Niemcy, Nowa Kaledonia, Rosja, Słowacja i Wielka Brytania – tak wygląda aktualna galeria flag w pasku bocznym na naszej stronie internetowej. Czekamy na więcej i nie możemy się doczekać by Was zobaczyć!

zgłoszenia

*fot. Silne Studio

Szkoła Podstawowa w Kroczycach

W tym roku dostępny dla zawodników będzie nocleg w wyremontowanej Szkole Podstawowej wyposażonej w kuchnię. Cena to niezmiennie 15 zł za dobę. Zapotrzebowanie na nocleg prosimy przesyłać na adres e-mailowy zakwaterowanie.wawelcup@gmail.com. Więcej informacji i zdjęcia wkrótce.