header-image

38. Wawel Cup

Blog

Wesołych Świąt!

Chcielibyśmy Państwu złożyć najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Dużo zdrowia, radości i… żebyśmy wszyscy spotkali się na 38. Wawel Cup! 

Compass

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem wspierającym naszego wydarzenia zostało wydawnictwo turystyczne Compass. Nasz długoletni partner przygotował dla Was w ramach niespodzianki coś ze swojego bogatego asortymentu J Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej wydawnictwa!

Compass

338.!

Do zawodów zostało już coraz mniej czasu, zegar na naszej stronie tyka szybciej i szybciej…, a my przedstawiamy Wam 338. zawodnika. Tym razem zwolniona z opłaty startowej została Anna Korek reprezentantka UKS Grom Sokolniki. Do zobaczenia na niezapomnianym Wawel Cup!

zgłoszenia

Zostań partnerem Wawel Cup!

Na 38. edycję Wawel Cup po raz pierwszy przygotowaliśmy internetową ofertę sponsorską, którą (tym razem tylko w języku polskim) poniżej publikujemy. Wawel Cup to doskonała okazja do ekspozycji marki, możliwość wykazania się społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz szansa na dalszą, szerszą współpracę. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, gdyż… razem chcemy stworzyć prawdziwe święto polskiej orientacji!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez adres e-mailowy – zawody@wawelcup.pl

Las Orlej 1994

Czas na kolejne urywki tego, co czekać będzie na Was w lesie podczas 38. edycji Wawel Cup. Tym razem opublikowane zostanę stare mapy, na których rozegrane zostaną poszczególne etapy (z wyjątkiem Doliny Kobylańskiej, gdyż w tym terenie rywalizacja w biegu na orientację rozegrana zostanie po raz pierwszy). Na sam początek Las Orlej, czyli miejsce gdzie ostatnie większe zawody rozegrane zostały w ubiegłym wieku.

Przypominamy również, że wszystkie tereny, na których rozegrany zostanie Wawel Cup zostały zamknięte. „Przez naruszenie klauzuli zamknięcia map lub terenu uważa się przeprowadzenie jakiejkolwiek formy Orientacji Sportowej lub penetracji terenu.”

Pamiętajcie, że na Wawel Cup wszystko może się zdarzyć!

Największe zespoły!

Koniec pierwszego terminu to również dobra okazja do przypomnienia o klubowych zniżkach, które zostaną przydzielone zespołom powyżej 20, 30 i 40 zawodników. Na tą chwilę największe reprezentacje zgłosiły:

1. UKS Orientuś Łódź 34 zawodników (aktualnie 10% zniżki)
2. UMKS Kwidzyn 25 zawodników (aktualnie 5% zniżki)
3. MKS MOS Wrocław 18 zawodników
4. O-Kompas 17 zawodników
5. ALNIS OK – JNSC 16 zawodników
6. UKS Azymut Pabianice 14 zawodników

zgłoszenia

Wciąż czekamy na kolejne kluby i 338. zawodnika. Wkrótce więcej informacji i niespodzianek!

Czternaście państw!

Wiosna idzie pełną parą, marzec zamienił się w kwiecień, w związku z tym możemy oficjalnie poinformować o zakończeniu pierwszego terminu zgłoszeń. Jego końcówka, jak co roku, wiązała się ze sporą liczbą zgłoszeń! Z radością przedstawiamy nowe cztery flagi, które będą powiewać w centrum zawodów Wawel Cup. Podczas naszego międzynarodowego święta zobaczymy również ekipy z Danii, Łotwy, Rumunii
i Szwajcarii. Czekamy na kolejne zgłoszenia i kolejne flagi, mamy nadzieję do zobaczenia!

zgłoszenia

238.!

Trwa ostatni dzień pierwszego terminu! Z radością przedstawiamy Wam kolejną osobę, która otrzyma darmowe wpisowe! Jest nią Zbigniew Mądrzyński z UMKS Kwidzyn. Życzymy udanego polowania na 338.!

zgłoszenia