header-image

43. Wawel Cup

Blog

Wawel Cup O-shirt zamówienia

Ruszamy z zamówieniami koszulek na tegoroczny Wawel Cup! Zamówienia internetowe dostępne będą do 30.05. Unikatowy projekt na 2024 czeka na Was!

link do zamówień online – tutaj

Wypożyczenie SI

Jak co roku 43. edycja Wawel Cup rozgrywana będzie w Systemie AIR+. Zapotrzebowanie na wypożyczenie SI prosimy przesyłać maksymalnie do wtorku (2.07.2024) przez formularz zgłoszeniowy. Nie możemy się doczekać by znów Was zobaczyć!

formularz zgłoszeniowy – tutaj

Compass

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem wspierającym naszego wydarzenia zostało wydawnictwo turystyczne Compass. Nasz partner od wielu lat wspiera nas w realizacji działań promocyjnych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej wydawnictwa!

Compass Wydawnictwo Turystyczne – tutaj

Dziewięć państw!

Trwa drugi termin zgłoszeń. Pomału zapełnia się nasza lista startowa – znajdziecie na niej już niemal 300 uczestników. Jest nam niezmiernie miło powitać gości z Polski, Czech, Francji, Hongkongu, Litwy, Łotwy, Słowacji, Ukrainy, oraz Wielkiej Brytanii. Mamy nadzieję do zobaczenia wkrótce! Z niecierpliwością czekamy na kolejnych uczestników!

zgłoszenia – tutaj

Dekoracje zwycięzców

Odliczamy dni do rozpoczęcia zawodów i publikujemy kolejny harmonogram. Tym razem prezentujemy Wam plan dekoracji. Wszystkie ceremonie odbędą się w urokliwym amfiteatrze w parku zdrojowym w Wysowej-Zdrój. Zapraszamy!

13.07.2024 godz. 18:00 – dekoracja zwycięzców etapów (I-IV) + Trail Orienteering
14.07.2024 ok. godz. 13:30 – ceremonia zakończenia zawodów

Wawel Cup O-Shirt 2024 – projekt

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy projekt tegorocznej koszulki Wawel Cup. Mamy nadzieję, że design przypadnie Wam do gustu!

Więcej informacji dotyczących możliwości zamówień już wkrótce.

243.!

Przed Wami trzeci zwycięzca naszej zabawy! Darmowe wpisowe na 43. Wawel Cup wędruje do Ignacego Łączniaka z Łączniak Team. Do zobaczenia!

zgłoszenia – tutaj

143.!

Prezentujemy kolejnego zwycięzcę naszego konkursu! Darmowe wpisowe na 43. Wawel Cup wędruje do Jacka Kreta z LKS Górzanka Nawojowa Góra. Gratulujemy!

zgłoszenia – tutaj

43.!

Rozpoczynamy prezentację zwycięzców naszego konkursu na darmowe wpisowe. Pierwszą z nich jest Ludmila Kotlova z Odesa Team. Gratulujemy!

zgłoszenia – tutaj

Szkoła Podstawowa – Uście Gorlickie

Wsłuchując się w Wasze komentarze, podjęliśmy decyzję o organizacji dodatkowego zakwaterowania dla grup. W ramach tegorocznych zawodów, chcemy zaproponować zainteresowanym uczestnikom możliwość rezerwacji noclegu na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Uściu Gorlickim (Uście Gorlickie 186). Zapewniamy dostęp do pryszniców, toalet, a także możliwość ładowania telefonów.

Zapotrzebowanie na noclegi (zawierające ilość osób oraz dni noclegu) prosimy przesyłać na zakwaterowanie.wawelcup@gmail.com.

Ilość miejsc ograniczona.

Cennik:
– osoby dorosłe – 25 zł / noc
– zawodnicy do kat. WM18 (rocznik 2006 i młodsi) – 20 zł / noc