header-image

38. Wawel Cup

Blog

INDOOR SPRINT – PRAWDZIWA ARMATA!

12.07.2019 / AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA SPRINT

Podczas Wawel Cup 2018 zapoczątkowaliśmy (mamy nadzieję długą) tradycję biegu popołudniowego rozgrywanego podczas Wawel Cup. Jako organizatorzy, chcemy szukać dodatkowych atrakcji i smaczków dla zawodników. Takim „smaczkiem” podczas Wawel Cup 2019 ma być ściganie po korytarzach Akademii Górniczo-Hutniczej. Osiem kategorii, eliminacje i finał.

Więcej informacji w tym formularz zgłoszeniowy, limity zgłoszeń oraz informacje dotyczące wpisowego będą dostępne wkrótce.

* Indoor Sprint jest biegiem dodatkowym, nie będzie zaliczany do klasyfikacji ogólnej Wawel Cup.

KARTOGRAF: PIOTR PIETROŃ
BUDOWNICZY TRAS: PIOTR PIETROŃ


Katalog Turystyczny

Przyjazd na Wawel Cup to dla wielu aktywny wypoczynek oraz możliwość poznania atrakcji turystycznych i przyrodniczych naszego regionu.

W 2019 roku wracamy do Krakowa, czyli miasta bogatego w różnego rodzaju atrakcje. Specjalnie dla naszych gości z zagranicy (i nie tylko) przygotowaliśmy katalog turystyczny, z miejscami, które naszym zdaniem są warte uwagi i zobaczenia!

Hala WKS Wawel

W tym roku w ramach zakwaterowania na sali gimnastycznej, proponujemy nocleg na wykładzinie w wyremontowanej hali WKS Wawel (z recepcją, szatniami, prysznicami i toaletami).

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, remont tym razem był gruntowny. Więcej zdjęć po oddaniu całego budynku – 31 marca.

Koszt – 20zł/os./noc

Zapotrzebowanie na nocleg prosimy przesyłać na adres e-mailowy zakwaterowanie.wawelcup@gmail.com.

Camping – boisko WKS Wawel

Uzupełniając kwestie dotyczące zakwaterowania, informujemy że tegoroczny camping zlokalizowany będzie na boisku bocznym WKS Wawel. Zawodnicy będę mogli korzystać z pryszniców, toalet czy szatni zlokalizowanych na gruntownie wyremontowanej hali sportowej. Zapewniony zostanie dostęp do prądu. Ważną informacją dotyczącą tej lokalizacji jest fakt, że podobnie jak w zeszłym roku rozegranie popołudniowych dekoracji etapowych są planowane przy campingu. Dokładne godziny zostaną podane bliżej samych zawodów.

Koszt:
osoba – 10zł/os./noc
namiot – 15zł/noc

Zapotrzebowanie na nocleg prosimy przesyłać na adres e-mailowy zakwaterowanie.wawelcup@gmail.com.

Gmina Zabierzów

Z przyjemnością informujemy, że partnerem 38. Wawel Cup zostanie gmina Zabierzów. Jednocześnie przypominamy o tym, że mieszkańcy tej gminy są zwolnieni z opłaty startowej podczas dwóch biegów. Mamy nadzieję, że te dwa dni w Dolinkach Podkrakowskich zostaną dobrze zapamiętane przez wszystkich uczestników Wawel Cup. Do zobaczenia!

Wszystkiego najlepszego!

Wszystkim Paniom (startującym na Wawel Cup i nie tylko) życzymy wszystkiego dobrego. Pogody ducha, zdrowia i uśmiechu każdego dnia! Miłego świętowania!

Osada Kryspinów

Z przyjemnością polecamy również nocleg nad jeziorem w Kryspinowie koło Krakowa. Właściciele (i nasi dobrzy przyjaciele) przygotowali dla Was specjalne zniżki.

Kontakt w sprawie noclegów bezpośrednio z przedstawicielami Osady Kryspinów.

Lokalizacja 38. Wawel Cup

Jak co roku publikujemy również mapkę lokalizacyjną Wawel Cup. Znajdziecie na niej lokalizacje wszystkich pięciu etapów, Model Event, Indoor Sprint oraz siedzibę WKS Wawel – biuro zawodów oraz zakwaterowanie na hali. Razem stworzymy prawdziwe święto polskiej orientacji!

Biuletyn 0 – wersja niemiecka

Podobnie jak w zeszłym roku, pierwsza wersja biuletynu publikowana będzie w różnych językach. Po wersji polskiej i angielskiej, czas na wersję niemiecką. Mamy nadzieję, że zapozna się z nią jak największa liczba orientalistów! Chcemy stworzyć prawdziwe, międzynarodowe święto!

Specjalne podziękowania dla Ryszarda Karskiego!