Mar 24, 2017

Ostatni tydzień!

Uprzejmie informujemy, że pozostał już tylko tydzień do końca I terminu zgłoszeń. Przypominamy również, że o możliwości skorzystania z wcześniejszego  terminu decyduje dzień wpłaty na konto WKS „Wawel”. Potwierdzeniem zgłoszenia w pierwszym terminie jest wpłata na konto do dnia 31.03.2016. Samo zgłoszenie nie uprawnia do skorzystania z obniżonej opłaty startowej. Czekamy na Wasze zgłoszenia i do zobaczenia w lipcu!

zgłoszenia

Dla wszystkich tych, którzy jeszcze wahają się czy zgłosić się w pierwszym terminie, publikujemy fragmenty nowej mapy na piąty etap. Będzie zabawa, będzie się działo!

 

Read More
Mar 23, 2017

Prace w terenie rozpoczęte!

Meldunek i zdjęcie z terenu od jednego z kartografów wykonujących mapy na Wawel Cup 36., Jacka Morawskiego: „Prace w terenie rozpoczęte. #najlepszyterensezonu2017

Read More
Mar 20, 2017

Małopolska

Uprzejmie informujemy, że współorganizatorem tegorocznych zawodów ponownie został Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Urząd wspiera finansowo zadania dotyczące upowszechniania kultury fizycznej oraz organizacji imprez sportowych wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych promujących w Małopolsce kulturę fizyczną. Tym razem wsparcie zostało przyznane dla WKS Wawel na takie imprezy jak: Wawel Cup 36., Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich i Kraków City Race – Rozgrzewka. Do zobaczenia w lipcu!

Read More
Mar 14, 2017

Dwanaście Państw!

Z radością informujemy, iż pomimo że w kalendarzu mamy dopiero marzec, na naszej liście zgłoszeń znajdują się już zawodnicy z aż 12 różnych państw! Na Wawel Cup 36. powiewać będą flagi Belgii, Białorusi, Czech, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Polski, Rosji, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, a nawet… Brazylii! Czekamy na kolejne zgłoszenia, również na Ciebie!

zgłoszenia

Read More
Lut 17, 2017

Niezapomniany Wawel Cup 36.!

W tym roku naszym celem jest przygotowanie takich zawodów, aby każdego dnia na biegaczy czekało „coś innego”. To różnorodność terenu, dobór centrum zawodów w ciekawych miejscach i orientacja na wysokim poziomie mają sprawdzić, że Wawel Cup 36. zostanie zapamiętany na długo!

Read More
Lut 2, 2017

WKS Wawel – Orienteering Team

Podobnie, jak w ubiegłym roku, przedstawiać będziemy Państwu wszystkich organizatorów i partnerów tegorocznego Wawel Cup. Zacznijmy zatem od głównego organizatora, którym oczywiście jest sekcja biegu na orientację WKS Wawel. Co roku w całym przedsięwzięciu bierze udział około 50 osób. Pomagają zarówno zawodnicy, trenerzy, jak i rodzice. Dochód z imprezy w większości przeznaczamy na szkolenie. Impreza organizowana jest przez zawodników dla zawodników. W trakcie organizacji zawsze staramy się patrzeć na zawody nie tylko z perspektywy organizatora, ale i biegacza, by najlepiej zrozumieć Wasze potrzeby!

W ubiegłym roku zajęliśmy czwarte miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski (z minimalną stratą do drugiego), a nasi juniorzy po wielu latach wrócili na podium Mistrzostw Europy Juniorów. Mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze bardziej udany! Sprawozdania z treningów i zawodów możecie śledzić na naszym fanpage’u: WKS Wawel – Orienteering Team.

Read More
Sty 23, 2017

Biuletyn 0 Wawel Cup 36.

Zgodnie z obietnicą publikujemy dla Państwa pierwszy biuletyn. W Biuletyn 0 Wawel Cup 36. znajdziecie: przedstawienie terenu, informacje na temat zgłoszeń i zakwaterowania oraz wiele innych istotnych informacji. Kolejne będą przedstawiane w następnych notkach oraz biuletynach. Prace nad wyjątkowym Wawel Cup 36. ruszyły pełną parą!

Read More
Sty 6, 2017

The Orienteering Achievement of 2016

Z przyjemnością informujemy, że Wawel Cup 36. w tym roku wytypowany został do grona fundatorów nagród w konkursie organizowanym przez znaną w świecie orientacji stronę internetową – World of O. W głosowaniu na największy wyczyn 2016 zwyciężyli Tove Alexandersson i Olav Lundanes, a głosujący w zabawie mogli wygrać pakiet na takie zawody jak Danish Spring, Lipnica Open, Scottish 6 Days czy Wawel Cup ;)

link do artykułu

Przedstawiamy również osobę nagrodzoną w tym konkursie! Zdobywcą pakietu dla dwóch osób, składającego się z darmowego wpisowego, zakwaterowania i naszej słynnej koszulki Wawel Cup, zostaje Andrew Lumsden. Gratulujemy i do zobaczenia!

achievement2016_sponsors_2row1-800x344

 

Read More
Sty 5, 2017

Pierwsze zgłoszenia!

Z przyjemnością informujemy, że na listach startowych mamy już pierwszych zawodników z Belgii, Holandii, Rosji oraz Czech. Przypominamy o naszej zabawie na 36. zawodnika oraz o tym, że formularz zgłoszeniowy dostępny jest na naszej stronie internetowej. Praca nad organizacją zawodów ruszyła pełną parą, a już w przeciągu następnego tygodnia dostępny będzie Biuletyn 0. Do zobaczenia!

zgłoszenia

White satin texture

Read More
Gru 24, 2016

Wesołych świąt!

W imieniu sekcji WKS Wawel chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Jako prezent świąteczny, podobnie jak rok temu, publikujemy mapkę z umiejscowieniem wszystkich pięciu etapów przyszłorocznego Wawel Cup. Middle przy zamku w Rabsztynie, dwa biegi na olkuskich dołkach, klasyk w jaroszowskich skałach i na deser handicap na Pustyni Błędowskiej. Będzie się działo!

Ze sportowym pozdrowieniem!

nowa-mapa-pogladowa-all

Read More