header-image

38. Wawel Cup

Blog

Katalog Turystyczny

Przyjazd na Wawel Cup to dla wielu aktywny wypoczynek oraz możliwość poznania atrakcji turystycznych i przyrodniczych naszego regionu.

W 2019 roku wracamy do Krakowa, czyli miasta bogatego w różnego rodzaju atrakcje. Specjalnie dla naszych gości z zagranicy (i nie tylko) przygotowaliśmy katalog turystyczny, z miejscami, które naszym zdaniem są warte uwagi i zobaczenia!

Hala WKS Wawel

W tym roku w ramach zakwaterowania na sali gimnastycznej, proponujemy nocleg na wykładzinie w wyremontowanej hali WKS Wawel (z recepcją, szatniami, prysznicami i toaletami).

Jak możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, remont tym razem był gruntowny. Więcej zdjęć po oddaniu całego budynku – 31 marca.

Koszt – 20zł/os./noc

Zapotrzebowanie na nocleg prosimy przesyłać na adres e-mailowy zakwaterowanie.wawelcup@gmail.com.

Camping – boisko WKS Wawel

Uzupełniając kwestie dotyczące zakwaterowania, informujemy że tegoroczny camping zlokalizowany będzie na boisku bocznym WKS Wawel. Zawodnicy będę mogli korzystać z pryszniców, toalet czy szatni zlokalizowanych na gruntownie wyremontowanej hali sportowej. Zapewniony zostanie dostęp do prądu. Ważną informacją dotyczącą tej lokalizacji jest fakt, że podobnie jak w zeszłym roku rozegranie popołudniowych dekoracji etapowych są planowane przy campingu. Dokładne godziny zostaną podane bliżej samych zawodów.

Koszt:
osoba – 10zł/os./noc
namiot – 15zł/noc

Zapotrzebowanie na nocleg prosimy przesyłać na adres e-mailowy zakwaterowanie.wawelcup@gmail.com.

Gmina Zabierzów

Z przyjemnością informujemy, że partnerem 38. Wawel Cup zostanie gmina Zabierzów. Jednocześnie przypominamy o tym, że mieszkańcy tej gminy są zwolnieni z opłaty startowej podczas dwóch biegów. Mamy nadzieję, że te dwa dni w Dolinkach Podkrakowskich zostaną dobrze zapamiętane przez wszystkich uczestników Wawel Cup. Do zobaczenia!

Wszystkiego najlepszego!

Wszystkim Paniom (startującym na Wawel Cup i nie tylko) życzymy wszystkiego dobrego. Pogody ducha, zdrowia i uśmiechu każdego dnia! Miłego świętowania!

Osada Kryspinów

Z przyjemnością polecamy również nocleg nad jeziorem w Kryspinowie koło Krakowa. Właściciele (i nasi dobrzy przyjaciele) przygotowali dla Was specjalne zniżki.

Kontakt w sprawie noclegów bezpośrednio z przedstawicielami Osady Kryspinów.

Lokalizacja 38. Wawel Cup

Jak co roku publikujemy również mapkę lokalizacyjną Wawel Cup. Znajdziecie na niej lokalizacje wszystkich pięciu etapów, Model Event, Indoor Sprint oraz siedzibę WKS Wawel – biuro zawodów oraz zakwaterowanie na hali. Razem stworzymy prawdziwe święto polskiej orientacji!

Biuletyn 0 – wersja niemiecka

Podobnie jak w zeszłym roku, pierwsza wersja biuletynu publikowana będzie w różnych językach. Po wersji polskiej i angielskiej, czas na wersję niemiecką. Mamy nadzieję, że zapozna się z nią jak największa liczba orientalistów! Chcemy stworzyć prawdziwe, międzynarodowe święto!

Specjalne podziękowania dla Ryszarda Karskiego!         

Model Event

MODEL EVENT – ZAPRASZAMY DO KRAKOWA

8-9.07.2019 / LAS WOLSKI

Podczas tegorocznej edycji, podążając za światowymi trendami, chcemy przygotować dla Was profesjonalny trening z obsługą Sport Ident. Miejsce Model Eventu jest nieprzypadkowe. Las Wolski położony jest niemal w centrum Krakowa, a jego charakterystyka stanowi mix wszystkich terenów, gdzie odbędą się zawody. Zapraszamy, więc do Krakowa, już kilka dni wcześniej!

Przed Wami dwa etapy w różnych częściach lasu. Do wyboru trzy trasy o zróżnicowanym poziomie długości/trudności.

kartograf – Włodzimierz Dyzio
budowniczy tras – Marek Słoński

zgłoszenia przez formularz (do 5.07)

wpisowe:
15zł/bieg
kluby powyżej 10 osób – 10zł/bieg (za osobę)

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego należy przelać odpowiednią kwotę na konto.

konto: WOJSKOWY KLUB SPORTOWY WAWEL: 26 1090 1665 0000 0001 3605 9803

adres: WOJSKOWY KLUB SPORTOWY WAWEL, ul. Podchorążych 3, 30-084 Kraków

przelew z dopiskiem: WAWEL CUP MODEL EVENT, imię i nazwisko lub nazwa klubu.

Uprzejmie prosimy o podawanie w zgłoszeniu zapotrzebowania na faktury.

Regulamin nie przewiduje zwrotów wpisowego.