header-image

43. Wawel Cup

Blog

Model Event – Wysowa-Zdrój

Jak co roku podczas Wawel Cup nie może zabraknąć możliwości wzięcia udziału w treningu poprzedzającym nasze zawody. Tym razem na nasz tradycyjny Model Event zapraszamy do Wysowej-Zdrój. Teren ze sporymi przewyższeniami, bezpośrednio przylegający do areny zmagań IV i V etapu to dobra rozgrzewka przed zbliżającą się rywalizacją!

Model Event – tutaj

Subskrybuj kanał Wawel Cup!

Zachęcamy do „zostawienia dzwoneczka” na naszym kanale YouTube.

Znajdziecie na nim aż 76 filmów, w tym biuletyn tegorocznego wydarzenia, cykl instruktażowy ABC z mapą czy ślady GPS z dotychczasowych biegów. Zapraszamy!

Wawel Cup kanał – tutaj

Poniżej film promocyjny 41. edycji.

Mapa lokalizacyjna

Prezentujemy tradycyjną mapę lokalizacyjną tegorocznego Wawel Cup. Znajdziecie na niej umiejscowienie wszystkich pięciu etapów, a także zawodów Trail Orienteering i pola namiotowego. Kolejne informacje wkrótce!

Klasyfikacja zespołowa

Podczas tegorocznej edycji Wawel Cup po raz kolejny prowadzić będziemy klasyfikację najlepszych zespołów. Dla zwycięskich klubów przewidziane są pamiątkowe puchary oraz słodka niespodzianka. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia!

Zasady analogiczne jak w ubiegłym sezonie.

zasady – tutaj

Oferta sponsorska

Przy okazji 43. edycji Wawel Cup po raz kolwjny przygotowaliśmy internetową ofertę sponsorską. Wawel Cup to doskonała okazja do ekspozycji marki, możliwość wykazania się społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz szansa na dalszą, szerszą współpracę! Zostań Partnerem Wawel Cup!

Podmioty zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu – zawody@wawelcup.pl

Oferta Sponsorska 43. Wawel Cup

43.!

Przypominamy o naszym tradycyjnym konkursie!

W tym roku, podobnie jak podczas poprzednich edycji, istnieje możliwość zdobycia darmowego wpisowego na zawody… Wystarczy, że zgłosisz się jako 43. osoba, 143., 243., (…). Życzymy dobrej zabawy i skutecznego polowania!

zgłoszenia – tutaj 

Zniżki dla klubów

Jak co roku przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla klubów, które będą miały na Wawel Cup powyżej 20, 30, 40 a nawet… 50 reprezentantów.

powyżej 20 osób – 5%
powyżej 30 osób – 10%
powyżej 40 osób – 15%
powyżej 50 osób – 20%

Uwaga! Zniżka klubowa liczona jest tylko i wyłącznie w przypadku dokonywania zgłoszenia/płatności przez klub. Osoby zgłaszane indywidualnie nie będą doliczane do zniżki klubowej.

Trail Orienteering

To już nasza stała, wawelcupowa tradycja! Podobnie jak w poprzednich latach, podczas 43. edycji Wawel Cup planujemy organizację popularyzacyjnych zawodów w Orientacji Precyzyjnej. Głównym adresatem zawodów są zawodnicy z niepełnosprawnością, ale wziąć w nich udział może każda chętna osoba (do czego serdecznie zachęcamy)! Wspólnie pobijmy rekord frekwencji tychże zawodów!

zgłoszenia – tutaj

43. Wawel Cup – zgłoszenia

3… 2… 1… start! Zgłoszenia na 43. Wawel Cup uznajemy za rozpoczęte.

Osoby, które posiadają konto na stronie PZOS, prosimy o wypełnienie formularza tamże. Dla zawodników z zagranicy i tych, którzy nie posiadają licencji PZOS, przygotowany został dodatkowy formularz na stronie Orientharper.pl. Czekamy na Was!

zgłoszenia – tutaj