header-image

40. Wawel Cup

Blog

Camping

Przypominamy, że w ramach tegorocznych zawodów planujemy organizację campingu niemal w samym centrum zawodów. W związku z obecną sytuacją pandemiczną nie publikujemy jeszcze szczegółowych informacji w tym zakresie. Ostateczna decyzja o organizacji noclegu zostanie podjęta maksymalnie do 13 czerwca (miesiąc przed zawodami). Będzie uzależniona od sytuacji pandemicznej i obowiązujących obostrzeń. Liczymy na zrozumienie!

240.!

Do Wawel Cup zostało jeszcze ponad 90 dni, a my znamy już 240. uczestnika! Z przyjemnością informujemy, że jako 240. na nasze zawody zgłosił się Aleksandr Iaroshevich z OC L-MED Tula. Tym samym podobnie jak 40. i 140. zawodnik został zwolniony z opłaty startowej. Do zobaczenia wkrótce!

zgłoszenia – tutaj

Wawel Cup O-Shirt – projekt

Mamy to, zagadka rozwiązana! Pokrzywa – to główny motyw, który znajdziecie na tegorocznej koszulce Wawel Cup.

Szczegóły dotyczące zamówienia opublikujemy później, tymczasem chcemy poznać Wasze odczucia!

*I mamy dla Was jeszcze jedną, dobrą wiadomość. Tegoroczny motyw nie jest związany z charakterystyką terenu Wawel Cup 2021 ; )

Termin zgłoszeń = termin wpłaty

W związku z upłynięciem pierwszego terminu, przypominamy że o możliwości skorzystania z obniżonego wpisowego (I, II, III termin zgłoszeń) decyduje termin wpłaty odpowiedniej sumy na konto organizatora. Nie wystarczy samo wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wszystkiego dobrego!

Chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Niech będą spokojne, radosne i pełne nadziei, a na co dzień starajmy się być dla siebie coraz lepsi! Wesołych Świąt!

140.!

Z przyjemnością przedstawiamy Wam 140. zawodnika. Tym razem zwolniony z opłaty startowej został Tomasz Muller, reprezentant UMKS Kwidzyn. Do zobaczenia na niezapomnianym Wawel Cup!

zgłoszenia – tutaj

Największe zespoły!

Pierwszy termin zgłoszeń już za nami! W związku z powyższym z przyjemnością przedstawiamy Wam listę najliczniejszych zespołów… i jednocześnie przypominamy o obowiązujących zniżkach dla klubów, których reprezentacja na Wawel Cup będzie liczyła powyżej 20, 30, 40 lub 60 reprezentantów.

1. UKS Azymut Pabianice – 34 zawodników (aktualnie 10% zniżki)
2. UKS Orientuś Łódź – 30 zawodników (aktualnie 5% zniżki)
3. Harpagan Gdańsk – 26 zawodników (aktualnie 5% zniżki)
4. UMKS Kwidzyn – 18 zawodników
5. KS Hades Poznań – 10 zawodników
5. UKS Dąb Leszno – 10 zawodników
5. UMKS Orkan – 10 zawodników

Nie możemy doczekać się by Was zobaczyć. Z niecierpliwością czekamy też na kolejne zespoły!

Koniec pierwszego terminu!

Czas leci naprawdę szybko! Przypominamy, że właśnie rozpoczął się ostatni dzień pierwszego terminu zgłoszeń. Zgłoś się już dziś i skorzystaj z najniższej opłaty startowej!

Tymczasem my odliczamy kolejne dni do zawodów i szykujemy dla Was wiele sportowych niespodzianek! Do zobaczenia!

zgłoszenia – tutaj

Parametry tras

Jako organizatorzy Wawel Cup – święta polskiej orientacji, chcemy wyznaczać nowe ogólnokrajowe trendy. W związku z powyższym na cztery miesiące przed zawodami, mamy przygotowane trasy na wszystkie etapy. Z ogromną przyjemnością publikujemy więc parametry tras na zbliżające się wydarzenie!

40.!

Przypominamy o naszym konkursie na darmowe wpisowe związanym z okrągłą liczbą 40. Z przyjemnością informujemy, że pierwszym zawodnikiem, który został zwolniony z opłaty startowej został Mariusz Portka. Gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na 140. zawodnika!

zgłoszenia – tutaj