Godziny startów

W związku z licznymi zapytaniami i potrzebą zaplanowania dojazdów/powrotów publikujemy prognozowane godziny startów na tegoroczny Wawel Cup:

Piątek – 15:00 – 19:00
Sobota – 10:00 – 14:00
Niedziela – 8:30 – 12:30

Jednocześnie:

1) informujemy, że w poniedziałek (po zamknięciu listy zgłoszeń) będziemy się kontaktować z przedstawicielami większych reprezentacji w celu zebrania pożądanych godzin startów poszczególnych klubów. Listy startowe będą układane w taki sposób, aby przedstawiciele tych samych drużyn startowali w jednej godzinie (czyli np. w piątek od 15:00 do 16:00). W razie potrzeby uwzględnienia zapotrzebowania na konkretne minuty startowe (kwestie dojazdu itp.) osób indywidualnych prosimy o kontakt e-mailowy –zawody@wawelcup.pl.

2) przypominamy, że w związku z obowiązującym stanem epidemii i wytycznymi dot. organizacji zawodów przekazanymi przez Polski Związek Orientacji Sportowej, procedura startu interwałowego na tegoroczny Wawel Cup zostanie wydłużona. Ostateczne godziny startów zostaną podane w poniedziałkowym komunikacie. (wskazane wyżej godziny mogą ulec nieznacznej zmianie – wydłużeniu w jedną lub drugą stronę)

W razie pytań służymy pomocą!

*fot. Manuel Uribe Photography