Wawel Cup 2017 w liczbach!

Wawel Cup 2017 w liczbach!

Od zawodów minęły już prawie dwa tygodnie. Emocje powoli opadły, czas na garstkę statystyk!

4 – Zawodnicy z tylu kontynentów brali udział w naszych zawodach. Oprócz sportowców z Europy, gościliśmy biegaczy z Ameryki Południowej, Azji i Oceanii

5 – to była piąta edycja, rozgrywana w 5-dniowej formule. (mały jubileusz)

21 – Tyle flag powiewało w centrum zawodów. Wawel Cup to międzynarodowa impreza.

36 – Wawel Cup to zawody organizowane nieprzerwanie od 1982 roku. Nasz tegoroczny kartograf i budowniczy tras (Włodzimierz Dyzio) brał udział w organizacji pierwszych zawodów.

80– około tyle osób z naszej sekcji zaangażowanych było w organizację zawodów. Duże przedsięwzięcie!

89 – Tyle wpisów w obu językach zostało opublikowane na naszej stronie i fanpage’u. Mamy nadzieję, że z zainteresowaniem śledzicie informacje, które tu się pojawiają!

90 – Tyle lat ma najstarsza zawodniczka (pani Helena Zielczyńska), która brała udział w tegorocznym Wawel Cup. Czapki z głów!

844 – Tylu zawodników wzięło udział w tegorocznej imprezie. Najstarsi górale nie pamiętają, kiedy ostatni raz na Wawelu biegało tylu zawodników. To duży sukces osób odpowiedzialnych za promocję imprezy! Bardzo dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

915 – Tyle polubień mamy już na naszym fanpage’u. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na 1000!

1161 – Tyle e-maili dotyczących tegorocznych zawodów znajduje się na naszej skrzynce pocztowej – zawody@wawelcup.pl. zawsze staramy się podchodzić do zawodników indywidualnie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości.

2042 – tyle plików znajduje się w folderze Wawel Cup 2017.

Do zobaczenia za rok!

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :